Notify Message
Journals
Avatar
by Ahaaferos on Nov 06, 2018 at 02:08 PM
Včera 5.11 jsme zabili G'huuna a tím jsme se umístili jako 97. Alianční guilda na světe, takže náš cíl top 100 ali byl splněn! Momentálně jsme se umístili jako 294. na světě což je prozatím náš nejlepší rank.

Také jsme se tímto úspěchem společně s guildou Exposed dostali do prestižního clubu vlastniků titulu Famed Slayer of G'huun.

Tímto bych chtěl poděkovat všem co se na progressu podíleli a ne jen lidem co byli na jednotlivých killech, ale také i těm co seděli na lavičce a byli ready když bylo potřeba.

Náš progress probíhal hladce a bylo to především tím, že poprvé jsme byli schopní vybrat si top setup a ne jen jít s tím co je. Což byla dost velká změna oproti předešlým raidům.

Pokud se chcete připojit do dalšího contentu, tak momentálně hledáme především tanka, ale nebráníme se jakékoli roli a classe. Mít schopného alta je vítáno, ale nevyžadujeme to. Důležité je, aby jste měli pravidelnou docházku na raidy :)

Také máme casuální R2 která raiduje v sobotu 18:45- 23:00 s progressem 2/8M. Pokud máte gear a čas, tak si prostě napište o inv :)

Taky menší sneakpeak do videa :D

izyfamedslayerofghuunLoučí se s váma Ahaaferos, Famed Slayer of G'huun izy
Avatar
by Ahaaferos on Oct 22, 2018 at 05:00 PM
Předposlední a také jeden z náročnějších bossů Uldiru je za námi. Nejtěžší asi bylo se vždy trefit na kamínek :) beamy jsou taky svině a dokonce jsou dva, a prý se lidi nemají stackovat no, Další fight kde si meleečka musí nasadit tepláky a sednout si na lavičku. Zbývá už poslední bossík, tak uvidíme jak nám půjdou nosit orbíky, zabíjet minihousenky a pak nakonec zabít bigboy červa dřív než on nás EZ.


Bohužel video nebude, protože kameraman seděl :)

Foto z Mythraxe
Foto ze Zula


Video ze ZulaVideo z FetidaA klasicky jako obvykle R1 hledá jakékoli hráče co jsou ochotní něco hře obětovat a ovládají svoji classu.

R2 hledá v podstatě to samé, protože nikdo nechce opice v raidu, akorát s hodně menším časovým nárokem (1 týdně v sobotu)

v jakémkoli případě kontaktujte Ahaaferos#2255


Avatar
by Ahaaferos on Oct 02, 2018 at 01:40 PM
Včera 1.10 se nám podařilo zabít Fetid Devourera. Guarm#2 umřel na velké poškození za sekundu už na 96. pull, což je lepší počet než meli top guildy jako třeba Exposed :wheelchair: Taky bych chtěl připomenout, že hledáme do R1 na progress Roguny a Warlocky + RDPS a taky Tanka do nového tieru.

Naše R2 je momentálně přeplněná, ale pro dobré lidi se místa najde dost.

V případě zájmu se hlašte na Ahaaferos#2255

Uslyšíte o nás u dalšího killu!

Loučí se s váma Ahaaferos budouci Famed Slayer of G'huun.

BTW konečně jsme zjistili kde je zakopany pes iksde
Video comming soon
Avatar
by Ahaaferos on Sep 25, 2018 at 12:49 PM
17.9 se nám podařilo zabít Zek'voze a 24.9 jsme si dali kill Vectise. Prozatím nám náš cíl top 100 aliance vychází, ale lámat plebchléb se bude až na těžších bossech. Momentálně hledáme sub roguny na progress ale pokud máte pocit, že umíte hrát a jste jakákoliv classa/role tak se nebojte ozvat na Ahaaferos#2255.

Taky máme R2 7/8HC a 1/8M s raid timem jen v sobotu 18:45-23:00 cílem R2 je zaraidovat si kvalitně s minimem investovaného času. R2 je momentálně přeplněná, ale místo pro dobré lidi se vždy najde. Průběh R2 můžete sledovat každou sobotu na twitch.tv/czechcloud .
takovej malej disclaimer R2 může a bude zneužívána na úkor R1 to je taky důvod proč existuje :) postup do R1 je vždy možný

Foto ze Zek'vozeFoto z Vectisovy hromádkyVideo ze Zek'voze

Avatar
by Ahaaferos on Sep 16, 2018 at 11:11 AM
Ve čtvrtek jsme po normálu a hc vletěli na mythic. Taloc padl na druhý pull free loot prostě :). MOTHER byla už o poznání těžší, ale nakonec po menším přehazování lidí (ele shamanů), kteří nemají co dělat v další roomce mezi prvníma, jsme ji zabili na 26. pull a naše cesta na top 100 ali pokračuje a doufám, že nám to vyjde, abychom se mohli společně s králem DT vyfotit se stejným titulem.

Jako obvykle sice momentálně nepotřebujeme, ale pokud se cítíte, že jste mythicu schopný člověk, máte čas a chuť raidovat a farmit, tak se ozvěte na Ahaaferos#2255.

Pro ty, co nedokážou raidovat tolik a umí mačkat 1 a 2, tak máme R2 s raid timem sobota only - tady potřebujeme spíše healery, ale dobré dps si místo i tady najde.

Foto z Taloca ( boss není protože jsme ho rozjebali na sračky)
Chestka z MOTHER, protože matka nám prostě rushovala otevŕít dál


A ješte fotka z červíka jen tak for fun

Avatar
by Ahaaferos on Apr 12, 2018 at 03:55 PM
Ve čtvrtek 29.3 jsme úspěšně dokončili posledního bosse v Antorusu a tím jsme také zakončili tenhle datadisk. Cesta Legionem byla krušná, ale i přes veškeré problémy co přes progress nastaly jsme dopadli relativně dobře. Argus jako boss nám sice moc nesedl, mohli jsme skončit s realm rankem 4, což nevyšlo a naším killem jsme se umístili na realm ranku 6. To se samozřejmě váže i na naše rozhodnutí raid neextendovat (teda až na poslední save, prý byly velikonoce), protože farma je fun. Tak jako tak kill Arguse je náš druhý nejlepší výsledek jako guildy - world rank 533 nejlépe na tom byl Gul'dan s world rankem 424 a nejhůře ofc Kil'jaeden s rankem 767.

Foto z killuNaše plány jsou teď se soustředit na sell runy, nasbírat goldy nutné na začátek progressu v BFA, zlepšit kvalitu našich lidí, dobrat více stabilních a spolehlivých lidí na progress následujícího datadisku a také se věnovat naší casuální R2 skupině, která momentálně má 6/11M.

Takže pokud máte zájem se k nám přidat, tak momentálně hledáme převážně Rangedka a DPS DK, ale nebojte se ozvat s jakoukoli rolí. Naše R1 raiduje St Čt Ne Po 18:45-23:00

Pokud máte strach, že nedostačujete výkonem na naši R1 nebo nemáte tolik času na raidování, můžete to zkusit v naší R2 která má raid time So Út 18:45-23:00.


Abych trošku nastínil jak vypadá většinou náš progress, který probíhá trochu jinak než na hordě, protože většina našich lidí nejsou bývalí mythic raideri kteří chodí z guildy do guildy jako je tomu vetšinou na hordě, naši lidé jsou většinou hráči, kteři sotva zabíjeli heroic, ale dávali do toho více, než ostatní hráči v jejich guildě, a rozhodli se někam posunout. Pomalu ,ale jistě se nám ustáluje naše sestava. Antorus byl pro nás dobrý ne jen z hlediska umístění, ale i v tom, že při progressu jsme v main raidu vystřídali pouze 8 lidí. Oproti předchozím raidům, kde v Nightholdu jsme museli přestavit víc než půlku raidovací skupiny, včetně tanků. Tomba na tom byla podobně, kde problém s tankama pokračoval - tanky jsme našli v podstatě až na Kil'jeadenovi. jen pro zajímavost při Tombě nám prošlo raidem 40 lidí, kteří s náma nezůstali.

Tímhle bych chtěl poděkovat všem co se u nás podíleli na progressu a také bych chtěl poděkovat hráčům Bagosfury, Demoneggs, Miora main monk hue hue, Selucius, Tomeek(už má ruky je to fajn) a samozřejmě tomu týpkovi jménem Ahaaferos za to, že s námi vydrželi celý datadisk. A doufám, že na konci BFA tady bude vypsaných aspoň 19 jmen hue.
🐖🐖🐖
Avatar
by Ahaaferos on Feb 12, 2018 at 12:50 PM
Už začíná přituhovat! První pořádná výzva Antorusu je za námi. Progripovali, profoukali a já nevim co ješte jsme se až k samotnému killu Aggramara. Museli jsme obětovat nespočet hunterů, jelikož jsou momentálně celkem spotřební zboží (prý vytikal nedostal heal tykoky). Teď už na nás čeká poslední a taky nejtěžší boss celé instance. Doteď progress proběhl relativně hladce, tak doufáme, že v tom budeme pokračovat!

Rodinné foto z Aggramara

Video se bohužel nepodařilo nahrát, pokud jste zklamaní tak blame Valso
a ješte sem zapomněl posledně dat fotku z Covenek
Jo a jako obvykle R1 má otevřený nábor pro jakékoli hráče s chutí do progressu (spíše už farmy dejme tomu) na classe a roli nezáleží, dobrých lidí se vejde dost - v případě zájmu pište na Ahaaferos#2255

A pro ty co hrají více casualně máme otevřenou R2 která raiduje 1-2dny týdně momentálně farmíme jen 2/11M na progress zatím není moc stabilní sestava, gear zkušenosti nejsou třeba se vším pomůžeme :) popřípadě kontaktujte DruidForever#2719 nebo ingame na nicku Keawystrazsa

Těšíme se na vás až unmakneme Unmakera LUL
Avatar
by Ahaaferos on Jan 29, 2018 at 03:12 PM
Video z Varimathase a Coven of Shivarra Mythic.
Rangedka do raidu+bench melee=coven dead :)Momentálně hledáme nové lidi na progress, převážně Ranged DPS - pokud máte zájem ozvěte se na Ahaaferos#2255

Raid 2 s progressem 2/11M s 1-2 denním raid timem nabírá jakékoli classy na progress Antorusu.
Avatar
by Ahaaferos on Jan 09, 2018 at 05:38 PM
Další raidovací den a další boss dole! Celou dobu jsme čekali, než se mi podaří zaparkovat Varimathase přesně mezi marky :) sice ze začátku nespolupracoval, ale po pár pullech jsme se domluvili. Po zaparkováni jsme už jen čekali kdy to jak se říká "procne". Nakonec to doopravdy "proclo" a trošku vzhledově hnusnější Maidenka v2 - Varimathas to nerozdýchal a teď žere hlínu zmrd.

Taky nutno dodat, že do R1 hledáme pořádného kouzelníka se špičatým kloboukem :) takže pokud aspoň jedno z toho splňujete tak se mi ozvěte na battletag Ahaaferos#2255


Video z killu bude již brzy!

Joujou u dalšího killu!
Avatar
by Ahaaferos on Jan 08, 2018 at 02:08 PM
Konečne jsou za náma mooc casuálně prožité svátky a vrhli jsme se znovu do progressu. Po 46 pullech se nám podařilo zabít Kin'garotha a jeho robůtky, a doufáme, že Varimathas bude následovat :)

VIDEO BUDE BRZY READY

neřvi kurva
Ještě bych rád připomenul, že stále nabíráme lidi do R1 - momentálně asi nejvíce postrádáme mágy (raid time st čt ne po 18:45-23:00)

Pro více casuální hráče (nebo směnaře) máme otevřenou R2 s aktuálním progressem 2/11M která má raid time So 19:00-24:00 Út 19:00-23:00
Avatar
by Ahaaferos on Dec 21, 2017 at 05:28 PM
Hned první týden jsme se dokázali prokousat hned pěti mythic bossy v Anthorusu

Jako první ofc Garothi Worldbreaker - který si s náma dlouho nepohrál po pár wipech na soaky jsme mu to vysvětlili, ale bohužel screenshot 404 not found :(

Další naše zastávka byla na Anthoran High Commandu - jo celkem shitcall jít tohodle bosse jako druhého - tenhle boss je bez gearu ze splitů celkem tough. nicméně po pár pullech jsme se naučili pracovat s bombama a boss také lehl, screenshot bohužel zmizel v zkurvených stackách (7 stacků LUL) bomb.

Pokračovali jsme cestou do mutantí Zoo kde mají jen dva pséky - F'harga a Shatuga, ale ti taky nevydrželi dlouho :) naštěstí máme rodinné foto a dokonce se Valsovi podařilo i udělat video :)

FotoVideo - Rogue PoVNásledoval Portal Keeper Hasabel, stačilo ucontrolovat impíky a bylo, boss nám dal celkem zabrat, ale po dopilování taktiky to šlo jak po másle.U dalšího bosse nám našeho válečníka odfoukl irl vítr RIP elektrika :( ale naštěstí raid neběhal zmateně dokola a nenarážel do zdí, ale zabrali a zabili bosse dřív, než stačili nahodit proud :)Na mostu na nás zakřičel HALT a přifrčel si vesmírnou lodí jako nic - ano mluvím o Immonarovi lovci duší kterého se nám podařilo zabít až ke konci druhého resetu, nicméně je to pro nás velký úspěch, protože už nikoho nebavilo poslouchat ty retardované loďičky co lítaji tam a zpět a delají pewpewpewpew.a dokonce pro vás máme ne jedno ale hned dva PoV!!

Rogue PoVWarlock PoV
A pro šikovné opičky, které to dočetly až sem bych chtěl říct, že jsme si nově otevřeli R2 skupinu která nabírá jakékoli lidi na progress mythic Anthorusu a pokud máte zájem tak se ozvěte na Btagu Ahaaferos#2255 a btw btw i do main raid skupiny se nabírá jako vždy!

Těšíme se na vás při dalším killu!
Avatar
by Ahaaferos on Nov 25, 2017 at 09:17 PM
Poslední výzva v Tomb of Soakeras je úspěšně za námi. A po 501 pullech jsme konečne zažili moment, kdy samotný Kil'jaden dostal při dopadu singularity lagg, nezahrál to a spadnul z platformy. Bohužel stává se i lepším, doufáme, že měl pro Sargerase dobrou výmluvu jinak bude nejspíše celkem triggered.
Každopádně progress Tomby byl zdlouhavý a stihli jsme to zabít, když už hnědé Ferrari bylo jak se říká v zatáčce. Bohužel pro nás budeme muset přejít z progressu do progressu což je vždy únávné a tak doufáme, že se nám Anthorus podaří lépe.

Taky bych chtěl všem co se účasnili progressu poděkovat, že tenhle vyčerpávající raid vydrželi. A položit zapálené hovínko před dveře těm, co se na nás po čas progressu vysrali.

Velké DÍKY patří Kiburovi za pomoc při chodu raidu.

Nakonec bych chtěl dodat, že nábor do raidu je vždy otevřen, takže pokud máte zájem tak se ozvěte na Ahaaferos#2255

Avatar
by Ahaaferos on Oct 20, 2017 at 01:19 PM
Konečně se nám podařilo položit předposledního bosse v Tombě a pádíme se vypořádat s poslední výzvou tohodle contentu. Doufáme, že se s ním stihneme domluvit před příchodem dalšího raidu :)

Avatar
by Ahaaferos on Sep 25, 2017 at 07:16 PM
V neděli se nám podařilo udělat další krok v progressu Tomby. Po nespočtu pullú nabitých explozemi jsme se dokázali prokousat "bezchybně" až ke konci :) Už zbývají jen poslední dva bossové, tak doufáme, že to bude padat stejně rychle jak lidi co skočí s bombou dříve na Maidence :))

Samozřejmě přikládáme rodinné foto a těšíme se na vás s dalším killem.
Avatar
by Ahaaferos on Sep 14, 2017 at 12:17 PM
Další z těžkých bossů v Tombě je dole! Sice jsme potřebovali menší výpomoc v podobě netherlight cruciblu, ale to nevadí. Prázdniny jsou konečně za námi a tak doufáme, že se znovu uchytneme ve starých kolejích. Kvůli nedostatku lidí přes prázdniny jsme byli nuceni zredukovat raid time o den, takže teď raidujeme pouze 3 dny v týdnu, tak doufáme, že to bude na tenhle raid stačit.


Avatar
by Ahaaferos on Jul 31, 2017 at 04:40 PM
Poté co se náš raid dostal z dezolátního stavu :))) LUL tak jsme konečně zabili posledního ez bosse. Takže teď si jdeme hrát s Mistresskou a uvidíme jak nám to půjde dál. Když si to člověk přebere, tak to není špatné. Léto u vody všude samá ryba, sem tam letní vánek v podobě tornáda, už jen písčité pláže a je to sen! Každopádně video není ale aspoň jsme nezapomněli na foto :P A jako obvykle nábor je otevřen pro jakékoli classy specy kdyžtak se ozvěte - Ahaaferos#2255 :))

Avatar
by Ahaaferos on Jul 17, 2017 at 02:31 PM
Konečně se nám podařilo po menších problémech zabít prvního těžšího bosse Tomby. Bohužel klasické komplikace s lidma zbrzdily náš progress. Nejhorší bylo asi když nám zmizel jeden z našich tanků :))) Bohužel pro vás nemáme video, protože náš ledový kouzelník je momentálně nemocný, takže mu všichni držíme palce a doufáme, že se nám brzy uzdraví! Jako při každém progressu bych rád připomenul, že máme momentálně otevřený nábor, zejména pro ranged DPS takže pokud máte zájem se k nám přidat tak napište přihlášku nebo kontaktujte přímo mě ingame na battletagu Ahaaferos#2255

Na rodinné foto jsme ale nezapomněli :)

Avatar
by Ahaaferos on Jul 06, 2017 at 02:25 PM
Asi jako většina guild jsme první týden stihli zabít všechny wannabe one shot bosse, dokonce jsme nezapomněli udělat rodinné foto :)))))

Samozřejmě pokud máte zájem se k nám přidat ať jste heal tank nebo dps tak se ozvěte na Ahaaferos#2255 nebo napište přihlášku na web